• Turizm Ve Seyahat Organizasyonlarında Kesin Çözüm...

  10 yılı aşkın deneyime sahip personeli ile turizm sektöründe faaliyet gösteren TSN Travel, Suadiye'deki merkezinde müşterilerine en kaliteli, en çağdaş ve en hızlı hizmeti sunmayı hedeflemektedir. TSN Travel; müşteri odaklı çalışma anlayışı, sonuç ve standartlara gösterdiği yüksek önemle alanında kısa sürede öne çıkmayı başarmıştır. 

  Seyahat anlayışını bulunduğu noktadan çok ilerlere taşınması gerektiğine inanan genç ve dinamik bir ekiple uçak bileti satışından, yurt içi ve dışı otel rezervasyonlarına, araba kiralamadan yurt içi ve dışı transfer hizmetlerine, kongre seminer toplantılarından her türlü organizasyona pek çok farklı alanda sektöre yeni bir soluk getirmektedir.


  Güven, Hizmet Ve Kalitenin Kusursuz Dengesi: TSN Travel

  A Grubu Seyahat Acentesi Belgesine sahip bir acente olarak amacımız, müşterilerimizin özel seyahat danışmanı gibi hareket etmektir. Özellikle zamanın ve teknolojinin büyük önem taşıdığı çağımızda dünyadaki değişim ve yenilikleri onlar adına izleyip sektör tecrübemizle birleştirerek en uygun koşullarda en kaliteli hizmeti sunmaktır.

  Müşteri odaklı hizmet vermekte olan oluşumumuz aracılığıyla hedefimiz; seyahat alanında müşterilerimize ürün çeşitliliğine göre değişen talepler doğrultusunda esnek bir yapı geliştirmektir. Bu sayede firmamız daha rekabetçi ve güçlü bir yapı sergileme imkanı bulmuştur.

  Müşterilerimizin Beklentileri Her Şeyin Önündedir...

  Bizler için, müşterilerimizin istek ve beklentileri en öncelikli konulardır. Bilgi ve deneyimlerimizi bu bilinçle kendileriyle paylaşır, istenilen yer ve zamanda; en yerinde, en akılcı ve en verimli çözümü profesyonel bir şekilde sunmayı hedefleriz.

   

  TSN Travel demek, turizm ve fuar organizasyonlarında en profesyonel çözüm ve en kaliteli hizmet demektir.

   

   

   

 • Kurumsallığınıza Sizden Daha Çok Önem Veriyoruz...

  TSN Travel; kalitesi ve deneyimli kadrosu eşliğinde gerek yurtiçi gerekse yurtdışında gerçekleştirmeyi planladığınız tüm organizasyonlarınızda firmanızın çalışma standartlarına, cazip fiyat ve yüksek hizmet kalitesiyle alternatif çözümler sunar.

   

  İyi bir organizasyon; planlama, sorunları öngörme ve çözme becerisi gerektirir. Bu amaçla en iyiyi uygun fiyat ve şartlarla sizin için hazırlamak ve sunmak görevimiz olacaktır. Sizin de desteğinizle inanılmazı inanılır kılmaya ve sizler için farklılık yaratmaya devam edeceğiz.Amacımız faaliyet alanımızda yer alan her işte en iyi performansı göstermek ve hizmet kalite çıtamızı en yükseğe çıkarmaktır.

   

  Kongre, Seminer ve Bayi Toplantıları departmanımız, mekânın, otel ve programın belirlenmesinde yaratıcı yaklaşımını ve deneyimini sizin ihtiyaçlarınızla birleştirerek organizasyonunuzun şekillenmesini ve kusursuz işlemesini sağlar.

   

   Verilen Hizmetler:

  -  Konferans ve kongre otellerinde konaklama
  -  Uçak ve/veya otobüs ile ulaşım

  -  Transfer ve shuttle servisi

  -  Her türlü catering hizmetleri; kokteyl, "hoş geldiniz" yemeği, gala

     yemeği, eğlence programları, kahve molaları

  -  Gala gecesi ve organizasyonlar için sanatçı temini

  -  Asistan, sekreter, tercüman, hostes temini gibi destek hizmetler

  -  Boş zamanları değerlendirmek için aktiviteler; çevre gezileri, çeşitli

     turnuvalar, yarışmalar, oyunlar

  -  Profesyonel fotoğraf ve video çekimi

  -  Toplantılar ve seminerler için gerekli teknik ekipmanlar

  -  Konferans materyallerinin hazırlanması

   

  Profesyonelliğimiz Kimliğimizdir...

  Uluslararası fuar organizasyonlarına katılımcı ve ziyaretçi firmalar adına programlar hazırlamak, iş gezileri ve kurumsal seyahatler planlamak günümüzde deneyimli kişiler tarafından yapılması gereken bir iş haline gelmiştir.

   

  Fuar organizasyonlarının ana fikri; yaratıcı iş fikirlerinin "iş"e dönüşmesini sağlamaktır. Bunun için tüm hizmetlere tek noktadan ulaşabileceğiniz TSN Travel, uzmanlaşmış çalışanları tarafından iş seyahatlerinizi profesyonel bir şekilde programlamaktadır. Büyük, orta ve küçük boy işletmelerin her tür kurumsal seyahat ihtiyacına cazip fiyat ve yüksek hizmet kalitesi ile toplu çözümler sunmaktadır.


  Verilen Hizmetler:

  -   Uçak biletleri

  -   Otel ve/veya stüdyo daire konaklamaları

  -   Vize işlemleri

  -   Seyahat sigortaları

  -   Havaalanı-otel ve/veya stüdyo daire-havaalanı transferleri

  -   Fuar bileti temini

  -   Rehberlik hizmetleri

  -   Yerel geziler

  -   Araç kiralama hizmetleri


  TSN Travel organizasyonları, farklılığınızı fark etmenizi ve fark ettirmenizi sağlar. Biz farklıyız, siz fark atmaya hazır mısınız?

 • Başarımızın Sırrı; Kişiye Özel Verdiğimiz Hizmet ve Güvende Saklı...

  Günümüzde kaliteli hizmetin anlamı; verilen hizmetin, herkes için bireyselleştirilebilmesinde saklı... Bu sırrı keşfettiğimiz 10 yıl öncesinden, bu güne kadar, verdiğimiz bireysel hizmet kalitesi her geçen gün artarak gelişti. Sizden gelen hiçbir talep, bizim için zor ya da imkansız değil. Sizin yerinize düşünüp, olabilecek en konforlu, ekonomik ve hızlı çözümleri üretmeye devam ediyoruz.


  Sahip olduğumuz deneyimler sayesinde, aklınıza gelmeyen detayları da sizin yerinize düşünerek, her bir seyahatinizde size özel seyahat danışmanı olarak çalışıyoruz. Sözgelimi; katılacağınız bir fuar için bize başvurduğunuzda, konaklayacağınız otelin, fuar alanına uzaklığı, havaalanına kolay ulaşımınız veya fuar dışında geçireceğiniz zamanlar için, gezip/görebileceğiniz yerler hakkında sizi bilgilendirmek bunlardan sadece birkaçı... Ya da sahibi olduğunuz şirketinizin müşterilerine yönelik bir organizasyon düzenlemeyi düşünüyorsanız, asistanınızı yormanıza hiç gerek yok! Bırakın o, sizin programlarınızla ilgilensin. Biz sizin için farklı mekan ve aktiviteleri hazırlayarak size sunalım, size sadece seçmek kalsın...


  Yapacağınız seyahatlar için, sadece bizi arayarak, uçak biletinizden, konaklamanıza, vize işlemlerinizden transferlerinize kadar sizi yoracak tüm detayları, uzman ekibimize bırakmanız yeterli... Dünyanın istediğiniz yerine, dilediğiniz koşul ve fiyat aralığında, en konforlu biçimde ulaşmanız ve konaklamanız bizce mümkün.


  Biliyoruz ki; dünyada her insan aslında "Tek"tir ve bize gelen her farklı talep, esnek yapımız ve empatik yaklaşımımızdan dolayı bizi ancak ve sadece geliştirir...

 • TSN Turizm ve Ticaret Ltd. Şti.

  Zeytinlik Mah. Yakut Sk. Sinanoğlu Psj. No:28 K:1 D:30 34140 İstanbul - TÜRKİYE

  Tel

  +90 212 583 00 11

  Faks

  +90 212 583 00 91

  E-posta

  : info@tsntravel.com